“2045 yılından geldim” diyen şahsın kanıt olarak gösterdiği fotoğraf ürküttü: 2028’de hepimiz öğrenecek

Toplumsal medyada son dönemde “Vakit yolculuğu” akımı başladı. Gelecekten geldiğini iddia eden şahıslar, gerek takipçi gerekse de ilgi toplamak adına çeşitli iddialar ortaya atıyor. Daha ilkin çekmiş olduğu videoyu paylaşan ve bu videoda kanıt olarak da bir fotoğraf gösteren kişinin videosundaki bir detayla ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Daha ilkin ortaya çıkan videodaki şahıs, 2045 yılından geldiğini söyleyerek bir ekip iddialar bulunuyordu. Vakit yolcusu, geldiği yılda suni zekanın küresel hükümeti yönettiğini ve gelecekte devletler diye bir kavramın olamayacağını söylemişti. Kimliğini açıklamayan süre yolcusu, süre makinesinin uzaylı teknolojisi yardımıyla geliştirildiğini ve kamuoyundan gizlendiğini ileri sürmüştü.

'2045 yılından geldim' diyen şahsın kanıt olarak gösterdiği fotoğraf ürküttü: 2028'de herkes öğrenecek

Vakit yolcusunun seneler ilkin gösterdiği bu fotoğrafla ilgili ise yeni iddialar ortaya atıldı. Toplumsal medya kullanıcıları, süre yolcusunun kanıt olarak gösterdiği fotoğrafların içinde bir de süre makinesi bulunduğunu ve bu makinenin 2028 senesinde tüm dünyaya tanıtılacağını ileri sürdü. Videodaki kişi da süre makinesinin tanıtılma evveliyatına ilişkin 2028 yılını işaret ediyor. Hatta süre makinesinin bir uzaylı teknolojisi olduğu sadece şu anda insanlıktan saklandığı öne sürülüyor. Bir Instagram hesabının da geçtiğimiz günlerde “Her yerdeler” notuyla paylaşmış olduğu uzaylı videosu, oldukca sayıda etkileşim aldı.

'2045 yılından geldim' diyen şahsın kanıt olarak gösterdiği fotoğraf ürküttü: 2028'de herkes öğrenecek

İddiaları dinleyen oldukca sayıda şahıs, süre yolcusunun anlattıklarından yeterince ikna olmadı ve 23 yıl içinde bu denli devrimsel değişikliklerin olamayacağı yorumunda bulunmuş oldu.

İşte şahsın kanıt olarak gösterdiği fotoğraf:

'2045 yılından geldim' diyen şahsın kanıt olarak gösterdiği fotoğraf ürküttü: 2028'de herkes öğrenecek

Barış Yahya Çinçin

Yaşam Dünya Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.