Adem Kılıçcı suskunluğunu bozdu! Acun Ilıcalı’yı bakın niçin takipten çıkmış

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor All Yıldız 2022’de şampiyonu geçen haftalarda belli oldu. TV8 ekranlarının fenomen yarışma programında yarı finalistler Batuhan Karacakaya, Adem Kılıççı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel oldu. Büyük bir heyecana sahne olan yarı final oylaması sonucunda ise Ayşe ve Batuhan’ı saf dışı bırakan Adem ile Nisa final biletini kaptı. Acun Ilıcalı da SMS oylaması sonucunda kazananın Nisa bulunduğunu deklare etti.

Nisa’nın şampiyonluğu tartışmaları da bununla beraber getirdi. Yarışmanın bitmesinin peşinden başta Batuhan Karacakaya’nın anası Gülhayat Karacakaya olmak suretiyle Nisa’nın şampiyonluğu hak etmediğini söyleyen birçok şahıs Twitter’dan tepkilerini dile getirdi.

Adem Kılıçcı da toplumsal medya hesabında Nisa Bölükbaşı’nı takipten çıkaran dikkat çekti. Kılıçcı’nın bu hamlesinin peşinden türlü senaryolar üretilirken Nisa’dan izahat geldi.

Bu olayın peşinden Nisa, verdiği bir röportajda “Tekrar o adadan görüşmem söylediğin kim var?” sorusuna şöyleki karşılık verdi: “Hep beraberce görüşebilirim diye düşünüyordum. Fakat üç gündür telefon elimde. Bazı şeyleri duyunca bu insanlara iyi mi güvenebilmişim diyorum. Sözgelişi Adem (Kılıççı) ya da başka yarışmacılar; elime telefonu aldım, bir baktım birbirimizi takip etmiyoruz. Takipleşiyorduk, ne oldu? Ne yaptım? Sonrasında ben onu takip ediyordum onu da çıkarmış. Şaşırdım. Finale kadar hep birlikte oturup konuşuyorduk”

Bi’ Başka adlı YouTube kanalında İrem Erbaş’ın konuğu olan Adem Kılıçcı suskunluğunu bozdu. Kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren Adem, Nisa itirafıyla ise dikkat çekti.

Adem Kılıçcı, “Survivor bir adam yarışması” söylemine de açıklık getirdi: “Bunu benim rakiplerimin menajerleri servis etmiş. Operasyon düzenlemişler. Bu, rekabetin çirkinleştiği anlamına geliyor. Daima bir kadının şampiyon olmasından duyacağım mutluluğu da dile getirmişimdir. Fakat onları yayınlamamışlar doğal. Yalnız bir cümleyi çekip idrak yaratılmış. Öncesinde anlattığım şeyler kırpılmış!”

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu hakkında ne düşüncesi sorulan Adem Kılıçcı; “Sonuçta bir oylama yapılmış oldu. SMS neticesinde bir şampiyon belirlendi. Halkımızın takdiri dikkate alındı. Bu takdiri sorgulama şeklinde bir haddimiz olması imkansız. Fakat SMS dediğimiz şey de tamamen maddi imkâna dayanan bir şey. Yarışmada da söylemiştim fakat yansımamış programa. Beni 10 şahıs de, bin şahıs de, on bin şahıs de şampiyon yapabilir. Benim için mühim olan gönül kazanmaktır. O gönülleri de kazandığımı düşünüyorum.

Benim için şampiyonluk da budur aslına bakarsan. Çizgiyi bozmadan, ekranda iyi mi görünürüm demeden, bir vaka sonucu bana ne kar gelir zihniyetini gütmeden savaşım ettim. Kendi mücadeleme odaklandım. Yanlış gördüğüm şeyleri eleştirdim. Kimseden cümlemi sakınmadım. Fakat kontrollü ve seviyeli olmaya çalıştım. Ben orada savaşım eden kişiydim. Şampiyonu sorgulamak bana düşmez. Bu yıl değişik bir sezondu. SMS’lerin yalandan olduğuna da inanmıyorum. Sonuçta halkın takdiri. Beni rahatsız eden şey bana meydana getirilen yaftalamalardı.” dedi.

Nisa’nın Instagram’da takip etmeyi bıraktığını söylemesi üstüne izahat yalan Kılıçcı; “Bence nedenini o da biliyor. Her şeyin bir sebebi vardır. Nisa yüzüme karşı oldukca iyi bir insan şeklinde görünüyordu. Fakat bilirsiniz benzer kuşlar bir arada uçar. Tarafındaki insanoğlu bana karşı sevgi besleyen insanoğlu değildi. Adaletimi, mücadelemi sorgulayan insanlardı. Onlarla iyi anlaştığı için ve biriyle de gönül bağları kurduğu için bana karşı bir önyargısı oluşmuş olabilir. Fakat bunu bana asla söylemedi. Bir ihtimal söyleseydi oturur konuşurduk.

“Hep arkamdan bir şeyler söylendi. Ara sıra oyunlarda sinirler geriliyordu. Sinirlenebilir, agresifleşebilir insan diye düşünüyordum. Fakat Nisa’nın son mücadelemde “İğrenç bir insan. O hak etmiyor” cümlesi benim zoruma gitti. Ben buralara gelmeyi hak etmedim mi? Minimum onun kadar hak ettim ben de. Minimum! Ben kalkıp sana bu şekilde bir cümle kurmuyorsam sen de bana kurmamalısın. Karşındaki insanoğlunun mücadelesine saygısızlıktır bence bu. Bunu ağır buldum. Bu şekilde düşünen bir insanoğlunun benim hayatımda yeri olmadığına karar verdim ve takipten çıktım. Tanrı yolunu açık etsin. İlişkisinde de hayatında da başarılar.

Ben hayatımda istemediğim için takipten çıkardım. Nisa ile beni Sulh Murat Yağcı tanıştırmıştı. Onların ilişkisi bittiğinde ben Nisa ile takipleşmeye devam ettim. Şundan dolayı bir insan olarak gözümde kıymeti vardı. Bu takipten çıkma işinin şampiyonluğuyla ilgisi yok doğrusu. Evet, bir ihtimal ada yaşamı iyi değildir, bizim kadar savaşım etmemiştir. Fakat SMS ile şampiyon oldu sonuçta. İzleyici kendisini daha çok sevmiş, sahiplenmiş. Saygı duydum. ‘Benim hakkımı yediler’ diyemem”

“Acun Ilıcalı’yı da takipten çıkardığın magazin gündemine bomba şeklinde düştü” sözleri üstüne ise Adem Kılıçcı “All Yıldız’a gitmeden ilkin de Acun abiyi takip etmiyordum fakat onunla ilgili bir haber olduğu süre doğal ki hesabına girip bakıyorum. Acun abiyi takip etmeme vakası bizim aramızda olan bir şey ve 2-3 senesi var. Aramızda bir esprisi var. Finalden sonrasında oluşan bir şey değildi doğrusu” açıklamasını yapmış oldu.

Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.