AK Parti heyeti köyleri gezerek sorunları yerinde görüyor

DÜZCE(İHA) – AK Parti Düzce heyeti Kaynaşlı ilçesine bağlı köyleri gezerek vatandaşların sorunlarını yerinde inceleyip çözüm üretiyor.

İl Başkanı Mustafa Keskin, köy köy ziyaretler yapıyor. Kati, Milletvekili Fahri Çakır ve partililerle beraber Kaynaşlı ilçesinde ki köyleri gezdi.

Keskin ziyaretlerle ilgili olarak, “Ağustos ayı içinde Düzce’nin tüm köylerini milletvekillerimizle birlikte dolaşmak için yola çıktık. Ağustos ayı içinde tüm ilçelerimizde teşkilat olarak sahada olacağız. Yalnız bu dolaşma Düzce’de olmayacak. 81 İlin 81’inde de AK Parti teşkilatları olarak milletvekilleri insanlarımızla birlikte hemhal olacağız. Milletle iç içe bir politika yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızdan o şekilde yönerge alıyoruz. 14 Ağustos’ta 22 yaşına gireceğiz. Kurulduğu günden bugüne insanla olan diyaloğumuz insanla odak noktası olarak yaptığımız politika burada devam ediyor. Vatandaşlarımızla oldukca güzel sohbetler ediyoruz, dertlerini dinliyoruz. İnsanlara destek olacağımız mevzularda destek oluyoruz. İnşallah Cumhurbaşkanımızı AK Partimizi en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz uğraşıyoruz” ifadelerinde bulunmuş oldu.

Milletvekili Fahri Çakır ise “Biz AK Parti siyaseti yapıyoruz, AK Partiye yüksek teveccühün gösterildiği, hizmetlerin bizzat yerinde görmek de bizi ek olarak mutluluk veriyor. Cumhurbaşkanımızın talepleri talimatları var. Biz onları yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşa dokunmak, vatandaşa gitmek. Biz sizin hizmetkarınız, biz milletin hizmetkarıyız. Dolayısıyla bizim meselemiz hizmet, başka bir derdimiz yok. Hizmetleri yerinde görmek, noksan olanları saptamak ve bu tarz şeyleri tamamlamak suretiyle programlamak. Yaptığımız iş bundan ibaret. Doğal olarak ki hizmetleri getirdik. Azca olan var, yetersiz olan var, muhtarlarımızla görüşüyoruz. Eksiğimiz yok mu doğal olarak ki var fakat 20 yılı aşkın sürede yaptığımız hizmetlerin sonucunu gördüğümüzde bakıyoruz iyi bir yerdeyiz. Fakat daha gidecek yolumuz var. İnşallah sizin desteklerinizle birlikte bu yolu beraber getireceğiz” şeklinde konuştu. – DÜZCE

Milletvekili AK Parti Kaynaşlı Düzce Siyaset Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.