Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sürem fragmanı büyük beğeni topladı! Kabe sahnesi izlenme rekorları kırdı

TRT1 ekranlarının sevilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin geçtiğimiz gün gösterilen yeni sürem fragmanı büyük beğeni topladı. Fragmanda Kabe’de yakarma edilen görüntüler tüyleri diken diken etti.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan başrollerini Sulh Arduç ve Fahriye Evcen’in paylaşmış olduğu Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Fahriye Evcen’in diziye veda etmesiyle sürem finali yapmıştı.
Reyting rekorları kıran dizinin yeni sürem fragmanı geçtiğimiz gün gösterildi. Eylül ayında yeni sezona başlamış olacak olan dizinin yeni sürem fragmanında Kabe sahnesi seyircileri duygulandırdı.
Kabe’de olan Sultan Alparslan halkı için yakarma etti. Sultan Alparslan’ın duasındaki “Ya Rahman! Ya Aziz! Ya Kahhar! Attığımız her adım, aldığımız her nefes senin rızan içindir. Müjdeleyip nasip ettiğin fetihler bizim değil, senindir. Tanrı’ım, beni kibir kuyusuna düşmekten koru. Son nefesime kadar yolunda cihat etmeyi nasip et” sözleri tüyler diken diken etti.
TRT 1’in reytinglere engelleme koyan dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’nun yeni sürem ekibine Serhat Tutumluer, Bora Cengiz ve Öykü Gürman şeklinde başarıya ulaşmış adlar dahil oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.