Ardahan haberleri | AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Ardahan’da

Ak Parti‘de 3 Aşama il, İlçe Başkanları Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleştirildi.

Bir takım ziyaretlerde bulunmak suretiyle Ardahan‘a gelen Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç ve partililer tarafınca karşılandı.

İlk olarak İl Başkanı Kaan Koç’u makamında ziyaret ederek meydana getirilen emek harcama ve projeler hakkında data alan Kandemir, sonrasında ise 3 Aşama İlçe Başkanları ve teşkilat mensupları ile toplantı yapmış oldu.

Toplantının açılış konuşmasını meydana getiren AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, 3 aşama İlçe Başkanları ve teşkilat mensupları ile kuvvetli ve büyük ekip olarak bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylemiş oldu.

Koç, “Teşkilatımız ile beraber gece gündüz demeden sahada çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. İlk günkü dava bilinci ve ilk günkü aşk ile… Hep vurguladığımız benzer biçimde davamız bir, hedefimiz 2023.” ifadelerini kullandı.

Kandemir ise Ardahan’a büyük ehemmiyet verdiklerini ve teşkilat mensuplarına güveninin tam bulunduğunu aktararak, sözlerini şöyleki sürdürdü: “Ardahan’da 3 aşama il yönetimimizle bir araya geldik. İlimizin sorunlarını, çözüm önerilerimizi ve çalışmalarımızı istişare ettik. Teşkilatlarımız, mücadelemizi milletimize anlatmaya devam edecek. Tanrı’ın izniyle 2023’de tekrardan kazanacağız. AK Parti kazandıkça Türkiye kazanacak. Teşkilatımızın birliği, beraberliği ve heyecanı daim olsun.” – ARDAHAN

Erkan Kandemir Hisarcık AK Parti Ardahan Siyaset Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.