Arnavutköy’de iki komşunun kavgası ölümle bitti

Arnavutköy’de uzun senelerdir komşu olan iki şahıs içinde bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Almış olduğu darbelerin etkisiyle yere yığılan kişi, kaldırıldığı hastanede 3 günlük yaşam mücadelesini yitirdi. Katil zanlısı ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Vaka Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde 26 Temmuz Salı gecesi 23.00 sıralarında yaşandı. İddiaya bakılırsa uzun senelerdir komşu olan Nurettin Çelebi (61) ve Hasan E. içinde bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Çelebi almış olduğu darbelerin etkisiyle yere yığıldı. Gelen gürültü üstüne dışarı çıkan Mustafa Çelebi ve eşi, yerde yatan ağabeyi Nurettin Çelebi için ambulans çağırdı. Nurettin Çelebi ambulansla Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ne kaldırıldı. Nurettin Çelebi 3 günlük yaşam mücadelesinin kaybederken, Hasan E. ise gözaltına alındı. Hasan E.’nin sevk edilmiş olduğu adli makamlarca tutuklanarak cezaevine göndermiş olduğu öğrenildi.

“Abimi yerde tekmeliyordu”

Vakası özetleyen Mustafa Çelebi, “Yatsı namazının derhal sonrasıydı. Ben de kapıdan çıkarken bir bağrış sesi duydum derhal koşarak geldim. Abimin yaşamış olduğu yerin kapısı açıktı oraya geldiğimde Hasan E.’nin abimi tekmelediğini gördüm. Yapmayın etmeyin derken oğlu da geldi fakat sakinleştiremedi vurmaya devam ediyordu. Vakalar bittiğinde abim yerde yatıyordu zor bela nefes alıyordu derhal ambulansı aradık abim 2 gece yaşadı ondan sonra vefat etti” dedi. – İSTANBUL

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Çelebi kavga 3. Sayfa Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.