Ebru Şallı’nın Eski Eşi Bu şekilde Görüntülendi! Iyi mi Tanıştıklarını Deklare etti

Manken Ebru Şallı ile 11 senelik eşiyle olan evliliği 2013’te biten Harun Tan, önceki gün Arnavutköy’de bir hanımla baş başa kahve içti.

GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ FARK EDİNCE…

Milliyet’ten Ümit Ünver’in haberine gore; Görüntülediğini fark eden 57 yaşındaki iş insanı, gizemli kadının yanından kalkarak, soluğu basın mensuplarının yanında aldı.

“KAHVE İÇERKEN TANIŞTIK”

Sporcu kimliğiyle tanınan ve yoga paylaşımlarıyla adından söz ettiren Harun Tan, “Kahve içerken tanıştık, yanlış bir şey yazmayın. Hanımefendi gelip yanıma oturunca söyleşi ettik” şeklinde konuştu.

Durumu muhabirlere izahat gereği duyan Harun Tan, yine hanım arkadaşının yanına dönerek, koyu sohbete kalmış olduğu yerden devam etti.

HARUN TAN KİMDİR?

Harun Tan‘ın tam adı Nuri Harun Tan‘dır. Harun Tan, 25 Eylül 1965 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Terazi burcu. YKM Mağazaları kurucusu ve sahibi Safvet Oral Tan’ın erkek evladıdır. Meşhur bir iş adamı olarak iş dünyasında tanınıyor. Sporcu kimliği ile dikkat çene bir isim.

Harun Tan, lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi’nde görmüş oldu. Peşinden, Marmara Üniversitesi’nde üniversite eğitimini tamamladı. İş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak emek harcama hayatına devam ediyor. Bununla beraber, yoga eğitmenliği yapıyor.

Harun Tan, eski manken Ebru Şallı ile yapmış olduğu evlilikle magazin dünyasında adını duyurdu. Ebru Şallı ile 2002 senesinde gerçekleştirdiği eşiyle olan evliliği, 2013 senesinde sonlandı. Evlenmeleri kadar, boşanmaları da vaka oldu. Harun Tan ve Ebru Şallı’nın evliliğinden, Beren ve Tan isimlerini verdikleri iki adam evlatları dünyaya geldi.

Ebru Şallı Harun Tan Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.