Elon Musk’ın babasından vaka yaratacak sözler: Dehasını sütçüden almış olabilir

Dünyanın en varlıklı insanoğlunun 76 yaşındaki babası Errol Musk, Avustralya’da gösterim icra eden “Kyle ve Jackie O Show” adlı radyo programında konuştu. Musk, ailesinin Elon Musk için ‘uzun süredir pek oldukça şey yaptığını’ ve oğlunun başarısının bundan kaynaklandığını söylemiş oldu.

Musk, “Sizin evladınız bir dahi. Bu zekasını kimden aldı? O denli kıymetli şey yarattı ki, bunu ondan alamazsınız. Oğlunuzla gurur duyuyor musunuz?” şeklindeki soruya şu şekilde cevap verdi: “Bu benim ya da Elon’nun anası Maye’nin işi değil. Dehasını kapıdan geçen sütçüden almış olabilir.

Musk esprili yanıtının arkasından sözlerine, “Biliyorsunuz ki, biz uzun süredir evlatları için oldukça fazla şey icra eden bir aileyiz, aniden bir şeyler hayata geçirmeye başlamış değiliz. Bu yüzden oğlumla gurur duymuyorum” şeklinde devam etti. Bununla beraber Musk, evlatlarının uzun süredir ‘garip şeyler’ yaptığını ve milyarder oğlundan bir kez bile para almadığını söylemiş oldu. Musk ailesinin babası ‘gurur ve sevinç’ kaynağının Elon Musk’ın ufak kardeşi Kimbal Musk bulunduğunu söylemiş oldu. Şef ve girişimci olan 49 yaşındaki Kimbal Musk’ın, Colorado, Chicago, Clevelan, Memphis, ve Indianapolis’te restoranları bulunan The Kitchen Restaurant Group adlı bir şirketi bulunuyor. Ağabeyi Elon Musk kadar varlıklı olmasa da Kimbal Musk da bununla beraber bir milyarder. Errol Musk, Elon Musk’ın iş başarısı söz mevzusu olduğunda mutlu olmadığını iddia ederek,”İlerleme mevzusunda hüsrana uğradı ve bu anlaşılabilir bir durum” dedi.

Elon Musk'ın babasından olay yaratacak sözler: Dehasını sütçüden almış olabilir

Öteki taraftan, Erol Musk’ın Yunanistan’da bir teknede kısa sürede çekilmiş üstsüz fotoğraflarına atıfta bulunan Errol Musk, oğlunu daha sıhhatli beslenmeye teşvik ettiğini söylemiş oldu. Musk, “Elon oldukça kuvvetli bir yapıya haiz fakat fena yiyecek yiyor. Ona, garcinia cambogia meyvesi ( ek egzersiz yada rejim yapmadan zayıflamaya destek olabilecek bir besin) tavsiye ettim” dedi.

Elon Musk'ın babasından olay yaratacak sözler: Dehasını sütçüden almış olabilir

Öte taraftan Musk’a bir Tesla kullanıp kullanmadığı sorulduğunda, bunun yerine bir Bentley, Rolls Royce ve Mercedes-Benz sürdüğünü deklare etti.

Elon Musk'ın babasından olay yaratacak sözler: Dehasını sütçüden almış olabilir

Ek olarak oğlunun, kendisine hiçbir vakit para vermediğini söyleyen Musk, “Biz oldukça tutumlu, pinti bir aileyiz. Eğer bir şey harcamak istersem, niçin sorusuna 100 tane yanıt vermem gerekiyor. Elon oldukça tutumlu bir yaşam yaşıyor. Her gün saat altıda işte oluyor. Kimi zaman uzaya insan yerine ‘gine domuzu’ göndereceğini düşünüyorum” dedi.

Uğur Birdal

Elon Musk Teknoloji Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.