Galatasaray, Barcelona forması giyen Oscar Mingueza için harekete geçti

Abdülkerim Bardakcı‘yı renklerine bağlayan Galatasaray, Marcao’nun ayrılığı sonrası oluşan boşluğu doldurmak için temaslarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılıların son olarak Barcelona forması giyen 23 yaşındaki futbolcu Oscar Mingueza ile ilgilenilmiş olduğu öne sürüldü.

Sporx’in İspanyol basınından aktardığı habere gore, sarı-kırmızılıların, Barcelona’dan Oscar Mingueza ile ilgilenilmiş olduğu açıklandı. 23 yaşındaki futbolcunun daha çok oynamak için Barcelona’dan ayrılmak istediği vurgulanırken, ekonomik beklentilerden ziyade bir projede oynamayı ön planda tuttuğu ve ilk tercihinin İspanya’da kalmak olduğu aktarıldı.

Barcelona’nın sözleşmesinin bitimine bir yıl kalan İspanyol oyuncu için bonservis beklentisinin 5 milyon euro olduğu sadece ayrılığı kolaylaştırmak adına daha düşük bir rakamı sonraki satıştan hisse ile kabul edebileceği ifade edildi.

Öte taraftan Oscar Mingueza’ya Galatasaray haricinde; Celta Vigo, Real Valladolid, Girona, Getafe, AEK Atina ve Hoffenheim’ın da ilgisinin olduğu öne sürüldü.

Haberler.com – Spor

Abdülkerim Bardakcı Galatasaray Marcao Spor Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.