Galatasaray’da ayrılıklar peş peşe geldi

Galatasaray’da yapılacak yeni transferler merak edilirken ayrılıklar da art arda yaşanmaya devam ediyor. Sarı Kırmızılılarda Aytaç Kara’nın arkasından bir isim daha takımdan ayrılmaya hazırlanıyor.

Abone ol

Galatasaray’da Aytaç Kara’nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Galatasaray’dan meydana getirilen açıklamada, “Ustalaşmış futbolcumuz Aytaç Kara’nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Meydana getirilen antak kalma gereği futbolcu mevcut alacaklarından feragat etmiştir.” denildi. Galatasaray’dan ayrılan Aytaç Kara, Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile sözleşme imzaladı.

Galatasaray’da ayrılıklar üst üste yaşanıyor. Sarı Kırmızılı takımda teknik direktör Okan Buruk’un raporu doğrultusunda Cicaldau ve Ömer Bayram yeni sürem planlamasında yer almayacak. Alexandru Cicaldau’nun kiralık olarak gönderilmesi; Ömer Bayram’la ise karşılıklı anlaşılarak yolların ayrılması planlanıyor.

Morutan ayrılıyor
Galatasaray’ın geçtiğimiz sürem başlangıcında aktarma etmiş olduğu Olimpiu Morutan’la yolların ayrılması sonucu alındı. Rumen on numaranın menajeri, oyuncusunun Pisa’ya aktarma bulunduğunu duyurdu. Olimpiu Morutan’ın bu tercihinin sebebi ortaya çıktı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.