Galatasaraylı Sulh Alper Yılmaz, başarı için oldukca çalıştığını söyledi Açıklaması

Galatasaray‘ın genç atak oyuncusu Sulh Alper Yılmaz, kendisini geliştirmek için oldukca çalıştığını belirterek ekip içi rekabete hazır bulunduğunu söylemiş oldu.

Sulh Alper, sarı-kırmızılı futbol takımının Avusturya’nın Tirol eyaletine bağlı Innsbruck kentindeki Stans nahiyesinde gerçekleştirdiği kampta basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu.

Oldukça güzel bir kamp ortamı bulunduğunu aktaran 22 yaşındaki kanat oyuncusu, “Hocamız, takımımız ve yeni gelen arkadaşlarımızla uyum içinde antrenmanlarımız geçiyor.” dedi.

Teknik direktör Okan Buruk ile devamlı görüştüğünü dile getiren Sulh Alper, “Bugün ve yarına odaklandım. Geçmiş geçmişte kaldı. Bu yıl oldukca değişik bir Sulh olacağına inanırım. Oldukça çalışıyorum. Tatilde de bireysel olarak antrenmanlarıma devam ettim.” diye konuştu.

Sarı-kırmızılı futbolcu, Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün şeklinde kanat oyuncularıyla rekabete hazır olup olmadığının sorulması üstüne, “Biz bir takımız. Ben de dostlarım da bu mücadeleye her şekilde hazırız. Burası büyük bir topluluk. Bu camiaya layık olmaya çalışıyoruz. Rekabet eğer olmazsa olmaz. O yüzden savaşım her yerde yaşanıyor.” ifadelerini kullandı.

Sahada hangi bölgede daha rahat hissettiğinin sorulması üstüne Sulh Alper, “Burası Galatasaray. Hocam nerede bana talih verirse elimden geleni yapacağım. Benim için mevki fark etmez. Hocam hangi bölgede görevlendirirse orada katkı vereceğimi düşünüyorum.” değerlendirmesini yapmış oldu.

“Galatasaray’ın genlerinde daima şampiyonluk var”

Sulh Alper Yılmaz, fena geçen sezonu geride bıraktıklarını ve şampiyonluğa odaklandıklarını söylemiş oldu.

“Galatasaray’ın genlerinde daima şampiyonluk var.” diyen Sulh Alper, “Geçen sürem geçmişte kaldı. Bugün ve yarına odaklandık. Oldukça iyi çalışıyoruz. Bu yıl oldukca değişik bir sürem olacağına inanıyorum.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Yeni transferlere destek olduklarını vurgulayan genç futbolcu, “Kim gelirse gelsin bizim için oldukca kıymetli. Yetenekli olmasa buraya gelmezlerdi. Onlara da destek olmaya çalışıyoruz.” şeklinde görüş belirtti.

Sulh Alper Yılmaz Galatasaray Avusturya Futbol Spor Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.