GÜNDEM ÖZETİ / 31 Temmuz 2022

6 Nisan 1920

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Pursaklar’da “TÜRK-İŞ 70. Yıl Hatıra Ormanı İlk Fidan Dikim Töreni”ne katılacak.

(Ankara/14.00)

EKONOMİ FİNANS

1- Ziraat ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, TİGEM Karacabey Ziraat İşletmesinde düzenlenecek “Türkiye’nin Ziraat Stratejileri” toplantısına iştirak edecek.

(Bursa/10.30)

2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tercih Destek Programı’nda gençlerle bir araya gelecek.

(İstanbul/14.30)

3- Cumhurbaşkanlığı Müdafa Sanayii Başkanı İsmail Demir, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin Ordu ayağındaki yarışmaları takip edecek.

(Ordu/10.30)

GÜNCEL

1- 2022- Kamu Personel Seçme Imtihanı (KPSS) “Genel Beceri- Genel Kültür” ile “Eğitim Bilimleri” oturumları yapılacak.

(10.15/14.45)

SPOR

1- A Ulusal Adam Voleybol Ekibi, Cenup Kore’de düzenlenen FIVB Challenger Kupası’nın finalinde Küba ile karşı karşıya gelecek.

(Seul/09.30)

2- Galatasaray, Avusturya kampında son hazırlık maçında İtalyan ekip Fiorentina ile karşılaşacak.

(Grödig/19.00)

3- Galatasaray Spor Kulübünde gayrimenkul ve taşınmazların değerlendirilmesi için üyelerden yetki istenecek muhteşem genel kurul toplantısı, Lütfi Kırdar Kurultay ve Sergi Sarayı’nda yapılacak.

(İstanbul/10.00)

4- FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda Türkiye B Grubu’ndaki ikinci maçında Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda İspanya ile karşılaşacak.

(İzmir/20.30)

5- Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 13. ayağı Macaristan Grand Prix’si yapılacak.

(Budapeşte/16.00)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve web ile wap için oluşturduğu her türlü informasyon, abone olmayanlar tarafınca hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de sözleşme kapsamı haricinde bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında hukuki ve cezai her türlü müracaat hakkımız saklıdır.

İklim Değişikliği Pursaklar Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.