Hande Erçel-Kaan Yıldırım Cephesinde Flaş Gelişme!

Kerem Bürsin ayrılığının arkasından Halka dizisindeki rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, yurt haricinde sevgilisi ile ilk kez el ele görüntülenmiş ve aşk resmen belgelenmişti.

Kısa süre ilkin Londra ve arkasından Marmaris’te aşk tatili meydana getiren Hande Erçel ile Kaan Yıldırım’ın mutluluğu kısa sürdü.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Geçtiğimiz aylarda muhabirlerle söyleşi eden Erçel, “Hayatımda kimse yok… Şu an işimle yoğunum. Fazlaca mutluyum. Kaan hep arkadaşımdı, dostum duracak” diyerek ayrılık haberlerini doğruladı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR

Tüm bu gelişmelerin arkasından ikili, toplumsal medyada takipleşmeyi bıraktı. Bu hamle sonrası, “İkilinin arkadaşlığı da kısa sürdü” yorumları yapılmış oldu.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel nereli, kaç yaşlarında; Hande Erçel, 1993 senesinde Balıkesir, Bandırma’da dünyaya geldi. 29 yaşındadır.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Kısmı’nde okumaya devam etmektedir. 2011-2013 yıllarında 3mota oyunculuk atölyesinde eğitimine başladı,eş zamanlı Tiyatro Kedi’de oyun asistanlığı yapmış oldu.

Hande Erçel, 2012 senesinde düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılıp Azerbaycan’da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu. Oyunculuğa 2014 senesinde “Deli Dershane Üniversitede” adlı diziyle basladi. 2014 senesinde “Yaşam Ağacı” adlı dizide (Selin Karahanlı) karakterini oynarken İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile birlikte oynadı.

Hande Erçel, 2015 senesinde “Güneşin Kızları” adlı dizide “Selin Yılmaz” karakterini canlandırmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Kanat Heparı, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Burcu Özberk, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan şeklinde adlar yer verilmiştir. 2017-2020 içinde Mükemmel Uygur chubbuck atölyesi, Merve Taşkan oyuncu koçu, İbrahim Çiçek tiyatro yönetmeni-koç ile eğitimini hala sürdürmektedir.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım nereli ve kaç yaşlarında; Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Yitik dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başladı. Sadece Yıldırım, aslolan çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yapmış oldu. 2015 senesinde ise başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

KAAN YILDIRIM ÖZEL HAYATI

14 Mayıs 2016 senesinde Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evliliğe ilk adımını attı. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.

Yıldırım, bir dönem müzisyen Hadise ile yaşamış olduğu aşkla adından söz ettirdi.

Kaan Yıldırım’ın son olarak meslektaşı Hande Erçel ile beraberlik yaşamış olduğu da konuşuldu.

Kaan Yıldırım Hande Erçel Londra Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.