İcralık Olan Cem Yılmaz’a ‘nafaka’ Sorusu!

Cem Yılmaz‘ın oğlu Kemal için eski eşi Ahu Yağtu‘ya ödediği 10 bin dolarlık nafakayı mahkeme kararıyla 70 bin liraya düşürmesinin peşinden, Yağtu’dan yeni hamle geldi.

Kararın kesinleşmediğini belirten Yağtu nafakanın kanunen 10 bin dolar olarak yatırılması icap ettiğini ifade ederek tamamlanmamış kalan kısmın ödenmesini talep etti.

İCRANIN KALDIRILMASINI İSTEDİ

Yılmaz da icraya mevzu olan nafakayı mahkeme sonucuna bakılırsa yatırdığını belirterek hakkında başlatılan icra işleminin kaldırılmasını talep etti.

Tüm bu yaşananların peşinden Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal ile Sıkıntılı AVM’de görüntülendi. Kısa süre AVM’de kalan meşhur güldürmen, spor ürünleri satan bir mağazadan alışveriş yapmış oldu.

Sonrasında oğlu ile beraber öteki katları da gezmeyi dikkatsizlik etmeyen Yılmaz, nakafa sorularını yanıtsız bıraktı.

CEM YILMAZ KİMDİR?

Cem Yılmaz (d. 23 Nisan 1973; İstanbul), Türk karikatürist, güldürmen, stand-up sanatçısı, beyazperde oyuncusu, senarist, film yapımcısı ve yönetmenidir.

İçlerinde Türk sinemasının en fazlaca seyredilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı benzer biçimde yapımların da bulunmuş olduğu on filmimizde rol aldı ve üç filmimizde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

Kariyeri süresince birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Telsim, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos, Hepsiburada benzer biçimde markaların yer almış olduğu firmalar için reklam kampanyalarına imza attı.

Diamond Elite Platinum Plus başlıklı gösterisi için 2020-2021 yılları arası sahneye çıktı.

CEM YILMAZ ÖZEL HAYATI

10 Mart 2012’de Ahu Yağtu ile evlenip 31 Aralık 2013’te resmen boşanmış olan sanatçının, Yağtu ile birlikteliğinden Kemal isminde bir oğlu vardır.

CEM YILMAZ İLE AHU YAĞTU NEDEN BOŞANDI?

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu 2012 senesinde evliliğe ilk adımını attı. Çift, 2013 senesinde boşandı. Cem Yılmaz, oğlu Kemal’i yetiştirirken yapmış olduğu bazı hataların eşi Ahu Yağtu ile ayrılığına niçin bulunduğunu itiraf etmişti. Cem Yılmaz, “Ben fazla empatik bir babaydım. Bir ihtimal bu yüzden biz Ahu’yla bu kadar gerildik ve ayrıldık. Fazladan bir anne görevi oynadım” demişti.

Yılmaz ve Yağtu’nun bu evlilikten Kemal adını verdikleri 1 oğlu bulunuyor.

Cem Yılmaz Ahu Yağtu Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.