İzmir haber! Karabağlar Aqua Yaşam’a Büyük İlgi

İzmir Karabağlar Belediyesi’nin Uzundere Rekreasyon Alanı’nda bulunan Aqua Yaşam Havuzları ve kafeteryası, yaz sıcaklarında İzmirlilerin uğrak yeri oldu. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, geçen yıl 25 bin ziyaretçinin yararlandığı tesiste rakamın bu sürem 40 bini aşacağını söylemiş oldu.

İzmir’de 1 Haziran’da kapılarını ziyaretçilere açan Karabağlar Aqua Yaşam Havuzları ve kafeteryası yoğun ilgi görüyor. Hijyen ve hizmet kalitesine büyük ehemmiyet verdiklerini belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, geçen yıl 20 bine ulaşan ziyaretçi sayısının bu sürem 40 bini aşacağını söylemiş oldu.

“HEM KALİTELİ HEM EKONOMİK”

Kaliteye ehemmiyet verirken hizmetin de ekonomik olmasına itina gösterdiklerini belirten Başkan Selvitopu, “Benzer tesislerin tutarları, bizlere bakılırsa 2-3 kat daha çok. Aqua Yaşam’ın gelecek yıllarda da aynı anlayışla çalışmaya devam edecek. Tesise itimat ve ilgi duyan tüm konuklarımıza teşekkür ederiz. Ümit ederim keyifli saatler geçirmişlerdir” dedi.

Haziran ayında ortalama 10 bin, temmuzda da 20 bin şahıs havuzlardan yararlandı. Haftanın 7 günü 10.00-18.00 saatleri içinde hizmet veren tesiste, kahvaltı, ızgara çeşitleri, sıcak-soğuk içecek servisi yapılıyor. Abonelik sistemi de olan tesisle ilgili detaylı informasyon almak ve rezervasyon yapmak isteyenlerin 0 532 015 02 20 numaralı telefonu arayabileceği açıklandı.

Karabağlar Belediyesi Muhittin Selvitopu Karabağlar İzmir Mahalli Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.