Kaynar kazanın içine düştü, feci şekilde yaşamını yitirdi! Korkulu görüntüler…

HİNDİSTAN’ın güneyindeki Tamil Nadu eyaletinde kaynayan kazanın içine düşen adam yaşamını yitirdi.

Hindistan’ın güneyindeki Tamil Nadu eyaletindeki yer edinen Madurai’de bir şahıs, kaynayan kazanlardan birinin içine düştü. Aadi Festivali için hazırlanan yulaf lapası kazanına düşen 54 yaşındaki insanın yardımına çevredekiler koşarken, kazanın sıcak olması sebebiyle adamı kurtarmakta zorlandılar. Peşinden bir şahıs kazanını devirerek adamı kazandan çıkardı. Vücudunun yüzde 65’i yanan insanın kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetmiş olduğu aktarıldı.

Olayın 29 Temmuz’da meydana geldiği, {güvenlik kamerası} görüntülerinin ise 2 Ağustos’ta toplumsal medyaya sızdırılması ile gündem oldu. {Güvenlik kamerası} görüntülerinde, 54 yaşındaki insanın, tökezlediği ve kazana tutunduğu, arkasından içine düşmüş olduğu görüldü.

Polis, vakayla ilgili soruşturma başlatırken, insanın intihar etmiş olduğu üstünde de durulduğunu beyan etti. Yaşamını kaybeden insanın eşi ise polise şikayette bulunarak, kocasının intihar etmediğini ve epilepsi hastası bulunduğunu beyan etti. Hanım, kocasının kazanın yanına gittiğinde bir nöbet geçirdiğini ve dengesini kaybederek içine düştüğünü söylemiş oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.