Kızına uyuşturucu madde satan şahsı, döve döve karakola götürdü

Dün öğle saatlerinde Avcılar Merkez Mahallesinde iddiaya bakılırsa Oğuzhan İ. isminde baba, bir süredir kızının hareketlerinden şüphelenerek takibe aldı. Kızının mesajlaştığını gören baba elinden telefonu alarak mesajları okumaya başladı.

Baba bir kişinin kızına uyuşturucu madde sattığını öğrenince şoke oldu. Oğuzhan İ. şüpheli ile mesajlaşmaya başladı. Bağcılar’dan motorla gelen şüpheli için baba apartmanın aşağısında pusu kurdu.

Kızına uyuşturucu madde satan şahsı, döve döve karakola götürdü

Çevrede motorla tur atan şüphelinin arkasından yaklaşan baba, aniden motordan düşürerek dövmeye başladı. Çevredeki vatandaşlarda durumu görüp şüpheliyi dövmeye başladı. Sinirden deliye dönen baba, tüm cadde süresince şüpheliyi döverek karakola sürükledi. Çevredeki vatandaşlar otomobil ile destek olarak şahsı karakola götürdüler.

Kızına uyuşturucu madde satan şahsı, döve döve karakola götürdü

Cadde üstünde esnaf olan Yıldız Erden, ise o anları söyledi. Erden, “Adam kızının telefonunda, başkasının ona uyuşturucu sattığını yakalıyor. Kişi kıza ileti atıyor ‘Kaç tane getireyim?’ diye. Kızın babası da ’10 tane getir’ diye ileti yazıyor. Adam, şahsa buranın adresini veriyor. Uyuşturucu satan çocuk Bağcılar’dan buraya geliyor. Motorla birkaç tur atıyor. O sırada adam telefonla konuşurken karşı karşıya geliyorlar. Derhal yakalıyor evladı, ayağından sürükleyerek götürüyor. Tekme tokat evladı dövüyor. Buradaki esnaflar da evladı dövüyor. Adam polisi beklemeden, evladı döve döve karakola doğru götürdü” dedi.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Bağcılar Avcılar Baba 3. Sayfa Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.