Manisa mahalli haberi | Manisa Kızılay’dan emekçilere serinleten ikram

Türk Kızılay Manisa Şubesi ekip ve gönüllüleri tarafınca şehir merkezinde sıcak havada çalışan işçilere maden suyu, su ve kek ikram edildi.

Manisa’nın Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinde hava sıcaklığı 37 dereceyi bulurken, Kızılay Manisa Şubesi ekip ve gönüllüleri sıcak havada çalışmak zorunda olan işçilere, Kızılay maden suyu, kek ve su ikram etti. Çalışanlar ikramlıklar için Türk Kızılay Manisa Şubesi ekiplerine teşekkür ettiler.

Türk Kızılay Manisa Şube Başkanı Atilla Efendioğlu, Kızılay olarak şehrin temizlik ve güzel duyu yönden çağıl bir görünüme ulaşması için çaba sarf eden emekçilere, sıcak havada ikramlıklarla serin bir mola verdirmek istediklerini söylemiş oldu.

Manisa’da yaz aylarının oldukça sıcak geçtiğini ve dışarda çalışmak zorunda olanların işinin daha da zorlaştığını dile getiren Efendioğlu, “Türk Kızılay olarak daima milletimizin yanındayız. Hava sıcaklığının artmasıyla dışarda çalışmakta her geçen gün zorlaşıyor. Biz de Kızılay Manisa şubesi olarak işçi arkadaşlarımıza ufak bir mola verdirip, Kızılay maden suyu, kek ve soğuk su ikram ettik. İşçi kardeşlerimizin emekleri oldukca kıymetli. Hepsine çalışmalarında başarılar arzuluyorum.” dedi. – MANİSA

İhlas Haber Ajansı / Mahalli

Kızılay Manisa su Mahalli Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.