Taraftarlar ayaklandı! Galatasaray’ın eski teknik direktörü yeni takımında ortalığı birbirine kattı

Igor Tudor‘u takımın başına getiren Marsilya’da ortalık yangın yeri. Takımın mühim yıldızları ile münakaşa yaşayan deneyimli hocayı taraftarlar ve futbolcular kulüpte istemiyor.

Sporx’in Fransız basınından aktardığı haberde, futbolcuların Igor Tudor’un takımla iletişiminden memnun olmadığı için kaptan Dimitri Payet’in Başkan Pablo Longoria’dan toplantı talep ettiğini yazdı. Marsilyalı oyuncuların Tudor’la da görüştüğü ve sıkıntılarını dile getirmiş olduğu açıklandı. Hırvat teknik insanın takımın başarı göstermiş orta saha oyuncusu Gerson’la idmanda sert bir münakaşa yaşamış olduğu, forvet Dieng’le de karşılıklı atıştığı ve aralarının açık olduğu daha ilkin basına yansımıştı.

Marsilyalı taraftarlar ise “Tudor Out” hashtagi ile toplumsal medya üstünden Tudor’un sürem başlamadan görevden alınmasına ilişkin gündem meydana getirmeye devam ediyor. Öte taraftan oynanan 4 hazırlık maçında 3 yenilgi 1 beraberlik alınmasının da taraftarın Tudor’a şüpheyle yaklaşmasına niçin olduğu belirtiliyor.

Fransız basını tüm bu iddiaların yanında Tudor’un takımda istenmeyen adam duyuru etmiş olduğu Cengiz Ünder’in gönderilecekler sıralamasında bulunduğunu kısa sürede duyurdu.

Haberler.com – Spor

Cengiz Ünder Galatasaray Igor Tudor Marsilya Spor Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.